نکاتی طلایی برای انتخاب و خرید لباس خانگی

وقتی‌ که در خانه به سر می‌برید بهترین فرصت برای استراحت و تقویت روحیه است. همه ما در طول روز و در محیط کاری خود به‌اندازه کافی درگیری و استرس داریم و منزل درواقع جایی امن برای حفظ آرامش است. بخشی از این آرامش به نوع پوشش ما در خانه بستگی دارد. این نکات به شما کمک می­کند تا در لباس­های خانگی و راحتی انتخاب بهتری داشته باشید.

  • خانگی مترادف با لباس راحتی است. تا حد توان از لباس‌هایی استفاده کنید که جنسی نرم و لطیف داشته باشند. با انتخاب جنس‌های نامرغوب پوست خود را شکنجه نکنید. با انتخاب پارچه‌های لطیف به بدنتان آرامش هدیه بدهید. فرقی ندارد لباس خانگی شما یک تاپ و شلوارک باشد یا مدل لباس تو خونه ای نخی و بلند به‌هرحال حفظ لطافت پوست حرف اول را می‌زند.
  • لباس‌خواب از اسمش پیداست که برای زمان خواب است. لازم نیست در طول روز لباس‌خواب به تن داشته باشید. لباس‌های دیگری هم پیدا می‌شوند که در منزل آن‌ها را به تن کنید. در این زمینه تنوع به خرج بدهید و از انواع مدل لباس خانگی پوشیده شیک استفاده کنید.
  • ازآنجایی‌که در فرهنگ ما لباس تیره پوشیدن برای خارج از منزل به‌ویژه در محل کار جاافتاده است بنابراین هنگام انتخاب لباس خانگی از طرح‌ها و رنگ‌های شاد غافل نشوید. فرصت این را دارید بارنگ‌های متنوع شادی و طراوت به منزل خود بیاورید.
  • در کشوی خود را بازکنید و با هر لباس کهنه و نخ‌نما شده‌ای که آنجا دارید خداحافظی کنید. برای خرید مدل لباس خانگی شیک هزینه کرده و با پوشیدن لباس‌های مندرس در خانه خود را یک فرد صرفه‌جو قلمداد نکنید. پوشش زیبا و سالم در روحیه شما و افراد خانواده تأثیر مثبتی می‌گذارد.
  • لباس راحتی نباید تنگ باشد اما نباید به تنتان هم زار بزند. لباسی هم سایز با خودتان انتخاب کنید. لباسی که اصطلاحاً فیت تن نباشد کلافه کننده خواهد بود؛ بنابراین دقیقاً همانی را خریداری کنید که به تنتان می‌نشیند. در صورت داشتن قدکوتاه و یا پاهای کوتاه به‌هیچ‌عنوان سمت تونیک نروید. همچنین اگر در قسمت شکم و پهلوها دارای چربی اضافه هستید تاپ‌های نیم‌تنه یا کوتاه و تنگ به کار شما نمی‌آید. لباس مناسب لباسی است که ایرادات اندام را تا حد امکان بپوشاند نه اینکه آن‌ها را بیشتر از قبل نمایان کند.

در انتخاب لباس خانه از تنوع غافل نشوید. فرصت در خانه ماندن را غنیمت شمارید و انواع لباس‌های خانگی ازجمله؛ تاپ و شلوار، بلوز و شلوار، تونیک، پیراهن و دامن را در سبد لباس‌های خانگی داشته باشید.

بدون برچسب

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید